Om de jaarwerking te kunnen garanderen, heeft Farma nood aan sponsors, zowel financieel als in natura. Indien u interesse heeft om ons te sponsoren, aarzel dan niet om ons sponsordossier te vragen via PR@farmavub.be. |

Lloydspharma is een groepering van apotheken die de missie heeft om uw gezondheids- en welzijnspartner te zijn.
Momenteel telt Lloydspharma 103 apotheken in België die verdeeld zijn over de drie regio’s van het land. Meer dan 500 apothekers en assistenten staan dagelijks ten dienste van onze patiënten.
Wij leggen de nadruk op het onthaal van de patiënten in de apotheek maar ook op de opvolging. Onze apothekers bouwen een vertrouwensrelatie op met hun patiënten, gebaseerd op een adequaat advies en streven naar een continue verbetering van de dienstverlening, dit alles met het comfort van onze patiënten in het achterhoofd.
Onze apothekers krijgen permanente opleidingen zodat ze steeds op de hoogte zijn van de nieuwste producten en diensten.
Lloydspharma maakt deel uit van de internationale groep McKesson, de Europese leider in farmaceutische distributie, met meer dan 2100 apotheken. Deze internationale dimensie biedt de mogelijkheid tot een voortdurende uitwisseling van betere beroepspraktijken en een betere toegang tot de laatste farmaceutische innovaties die het basisaanbod aanvullen.

Pharma Force is een apotheekgroep gespecialiseerd in het leveren van medicatie aan instellingen zoals rusthuizen, rust- en verzorgingstehuizen, serviceflats en Psychiatrische centra. We hebben zestien apotheken geografisch verspreid over heel België. Twintig jaar ervaring en een eigen groothandel waarborgen onze klanten een uitstekende en op maat gemaakte service. We leveren de geneesmiddelen volgens de klassieke methode en via Geautomatiseerde Individuele Medicatie Voorbereiding (Multidosis).

Curalia is een onderlinge verzekeraar. Hierdoor vloeit alles terug naar onze leden. Apothekers plukken dus zelf de vruchten van onze groei.
Als zorgverleners spreken we de taal van onze leden en begrijpen we hun noden en behoeften beter dan elke andere verzekeraar. In 1968, toen het RIZIV-statuut werd ingevoerd, richtten de beroepsverenigingen van apothekers een Onderlinge Verzekeringsvereniging (OVV) op. Het doel: ervoor zorgen dat de leden van de vereniging over het hoogst mogelijke aanvullend pensioenkapitaal konden beschikken.
Meer dan 50 jaar later, en ondertussen onder de naam Curalia, ondersteunen we +20.000 leden uit alle medische en paramedische sectoren:
• PENSIOENVOORZIENING: alle oplossingen in de tweede en derde pijler. Maak optimaal gebruik van de bestaande fiscale voordelen om uw pensioenkapitaal op te bouwen.
• VERZEKERINGEN: specifieke aanpak op maat van zowel de professionele als privésituatie van zorgverleners.

Meditech ontwikkelt, produceert & verdeelt geïntegreerde digitaliserings- en automatiseringsoplossingen op maat voor kleine & grote apotheken.
Elke apotheekrobot is uniek en op maat gemaakt. Onze keuze voor hoogwaardige materialen waarborgt werkingszekerheid en gemoedsrust.